Lazer Epilasyonun Sağladığı Kolaylıklar

Lazer Epilasyonun Sağladığı Kolaylıklar

Zamanın bize yetmediği zamanlarda fedakârlığı kendimizden yaparız. Bu fedakârlık ise kendi bakımımızı aksatmamıza, kendimize gerekli önemi göstermememize sebep olur. Günden güne gelişen zaman sıkıntısından dolayı da kendimizden uzaklaşırız. Tüm bunlardan şikâyetçi kişilerdenseniz size bakımınızda kolaylıklar sağlayacak bir önerimiz mevcut.

Kendinizden yapacağınız fedakârlığı önlemek kendinize ve çevrenize yeterli zamanı ayırabilmeniz için lazer epilasyonu denemenizi öneriyoruz. Bu sayede bakımınızı yapacak, ilerleyen teknolojinin nimetlerinden yararlanacak ve halletmek istediğiniz zaman sıkıntısına da çözüm bulacaksınız.

Lazer epilasyon, ülkemizde son yıllarda daha çok tercih edilen yöntemdir. 1990 lı senelerin başlarında çeşitli ülkeler tarafından uygulanan ve sonrasında ülkemizde getirilen modern yeniliğin ta kendisidir.
Peki, bu yenilik bizlere nasıl kolaylıklar sağlayacak? Bunları gelin, hep birlikte görelim.

 

LAZER EPİLASYONUN SAĞLADIĞI KOLAYLIKLAR

Herkesin bir dönem kullandığı ve halende kullanmaya devam ettiği zaman alıcı, ağrılı, acılı yöntemlerin tam tersidir. Ağrısız, acısız bir yöntem olmakla birlikte zamanınızın size kalmasını sağlayacak seanslar aracılığı ile gerçekleştirilir.

Kalıcı bir yöntemdir:

Kurumumuzun istediği şartları yerine getirdiğinizde ve seanslara tam katılım gösterdiğinizde, Anadolu Yakası Lazer Epilasyon Merkezimizce yapılan bu uygulamanın kesinlikle kalıcı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak unutmayın ki iş sizin katılımınıza bağlı.

Sağlıklı bir yöntemdir:

Gerekli yeterliliğe sahip, hizmet kalitesinden ödün vermeyen kurumlar gibi Anadolu Yakası Lazer Epilasyon da bu özelliklere sahiptir. Gerek kullandığı aletler olsun, gerek de hizmetin gerçekleştirileceği alan olsun sizin memnuniyetinizi sağlayacak sağlıklı bir ortamda lazer epilasyon yapılır. Lazer epilasyon hizmeti verilirken kesinlikle sterilize edilmiş aletler, mikroplardan arınık temiz bir ortamda kullanılır. Gönül rahatlığı ile Anadolu Yakası Lazer Epilasyon Merkezinde tedavinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Olabildiğince hızlıdır:

Hizmeti veren uzmanlarımız, müşteri memnuniyeti için olabildiğince hızlı ve titiz bir şekilde işlemi gerçekleştirirler. Bu sizin hem beklemenizi engeller hem de hizmet kalitemizden memnun olmanızı sağlar.

Herkes lazer epilasyon yaptırabilir

Vücudundaki kıllanmadan ya da tüylenmeden rahatsız herkes merkezimizde lazer epilasyon hizmetini alabilir. Sizin cilt tipinize, cildinizin renk tonuna ve kıllanma oranınıza göre verilecek hizmet belirlenir, sizin de uygun gördüğünüz zamanlarda hizmet gerçekleştirilir.

Lazer epilasyonun kesin bir sınırı var mıdır

Hayır, yoktur. Lazer epilasyon hizmeti tüyleriniz tamamen yok olana kadar devam eder. Bunlar tedavi süreciniz başlamadan evvel belirlenir ve kıllanmanız tamamen bitene kadar da sürer.

Lazer epilasyon hizmeti zararlı mıdır

Anadolu Yakası Lazer Epilasyon Merkezinde verilen hizmetimiz kesinlikle zararlı bir uygulama değildir. Bu uygulamanın zararlı olmaması için de gerekli yeterliliğe ulaşmış uzmanlarımız iş başındadır. Uzmanlarımızın sayesinde verilen hizmetimizde herhangi bir zarardan bahsetmek mümkün değildir.

LAZER EPİLASYON SONRASINDA Güneş ışınlarından korunmak

Seanslarımız sonrasında kendinizi kesinlikle güneşin zararlı ışınlarından korumalısınız. Özellikle ilk birkaç gün dışarıya çıkmamanızda, çıkarsanız da mutlaka güneş kremi kullanmanızda fayda var.

 

Lazer Epilasyonun Sağladığı Kolaylıklar